Займы срочно без проверки кредитной истории круглосуточно

займы срочно без проверки кредитной истории круглосуточно

Термінові цілодобові мікропозики без перевірок КІ клієнта

Всі хто хоч один раз стикався з проблемою мікрокредитування в нашій країні, напевно знають, що таке Кредитна Історія (КІ). Якщо Ви вже колись уже брали кредит, то фінансовий кредитор склав на Вас таке досьє. У ньому вже зберігається докладна інформація про наших діях. Коли взяли, на який термін, яким чином повертали. Чи були прострочення по обов’язковим щомісячним платежам і так далі. Усі Мікро Фінансові Організації (МФО) діляться між собою такими відомостями. Може в цілях зміцнення співробітництва, а може просто за усною домовленістю. Це нам не відомо.

Пропонуємо Вашій увазі наш рейтинг ТОП фінансових кредиторів, які працюють на території України:

рейтінг

 Причини відмови в кредитуванні

Чи не всі, хто звернувся отримують позитивну відповідь на своє прохання. Багатьом відмовляють з кількох причин. Спробуємо їх умовно розділити на кілька груп.

 1. Наші огріхи. Вкрай погана кредитна історія. Тут доведеться з нею попрацювати. Як? Про це трохи нижче.
 2. Через власні промахі. Дуже часто люди поспішають кудись. Заповнюючи форму бланка заявки анкети на офіційному сайті компанії, беруть і припускаються помилок. Як в своїх ПІБ, так і в номері телефону. Не варто навіть говорити про те, що по неправильно написаним номером нашого телефону (мобільного або стаціонарного) ніхто не зможе додзвонитися.
 3. Непрощенна неуважність. Потрібно вкрай уважно читати всі умови, які фінустанови висувають до свого нового потенційного клієнта. Частенько люди не звертають уваги на певні вимоги. Тому отримують негативну відповідь. Якщо Вам не виповнилося ще 18 років, не є громадянином України, то навіть не варто витрачати свій час на прочитання всіх пунктів договорів. Вам все одно відмовлять.

Пропонуємо ознайомитися з деякими порівняльними характеристиками.

Разные разности.

Що нам потрібно робити для того, щоб не відмовляли в позиках?

Як не парадоксально це звучить, але потрібно просто бути дуже уважними, добропорядними позичальниками. Все повертати в призначені терміни, не допускати затримок по проплат. А в разі виникнення форс-мажорних ситуацій намагатися знайти спільну мову зі своїми кредиторами. Вони теж люди. Їх цікавить отримання прибутку, а не нервування.

Дуже багато компаній охоче підуть назустріч своєму клієнтові. Потрібно спробувати домовитися про пролонгацію (продовження терміну дії) Договору. Бажано без всяких нарахувань штрафів, пені. Просто у сплатою відсотків за користування. Кілька простих, життєвих порад щодо взяття коштів у позику Життєвий досвід підказує, що потрібно робити для отримання позитивного рішення з нашого питання.

А саме:

 • будьте дуже уважні при заповненні форми заявок. Не варто допускати ніяких помилок. Навіть дрібних, особливо граматичних. Акуратно перегляньте свій номер телефону. Все повинно збігатися.
 • надсилайте анкети відразу в кілька фірм.
 • не замовляйте грошей більше ніж потрібно.
 • завжди підрахуйте заздалегідь все суми майбутніх витрат.
 • виправляйте свою КІ. Вона цілком може стати в нагоді ще в цьому житті.

Коротеньке відео з порадами на тему поліпшення своєї репутації. Які кроки потрібно для цього робити.

Завжди будьте обережні, вкрай уважними, акуратними при взаємодіях з чужими грошима.

Статістіка

Для загального розвитку може ще раз скористатися статистикою. За ним можна дізнатися, хто найчастіше звертається за позиками. На які потреби беруть, куди її витрачають наші співгромадяни.

Цілі на які беруть позики українці

Із загальної кількості:

 • 25, 1 відсоток йде на ремонт свого житла.
 • На придбання нового особистого транспортного засобу витрачають 22,6%.
 • Купівля нової побутової техніки забирає на себе 16,6%.
 • Купуємо нові гаджети: фотоапарати, смартфони. Це десь 7,7%.
 • У відпустку народ забирає з собою рівно 5,5 відсотків.
 • На медицину витрачаємо 3,8%.
 • 3% витрачається на отримання освіти.
 • На незрозумілі інші цілі йде аж 15,7%.

рейтінг

Якщо все пройшло без сучка, без задирки, то хвилюватися особливо нічого. Будь-яка МФО із задоволенням надасть такому клієнтові свою послугу, як видача грошових коштів в борг. Наша КІ служить їм «зеленим світлом» для початку тісної співпраці. Найцікавіше це те, що і її відсутність теж грає певну роль. Якщо не було взято раніше жодного кредиту, то це теж є для них дивним. Хоча за логікою речей, хтось завжди бере позику вперше. Просто фізично не можуть всі громадяни країни брати мікрокредити весь час. В основному це відбувається в певні періоди часу. Чи не найрадісніші, пов’язані з важким фінансовим становищем.

Бажаємо Вам позитивного настрою, поменше проблем з грошима.