Як заробити в інтернеті без вкладень, 25 кращих способа 2019 року

як заробити в інтернеті без вкладень, 25 кращих способа 2019 року

7 кроків до фінансової незалежності

У вас точно вийде. Відчувати дух свободи і не думати про те, скільки залишилося грошей до зарплати, хочуть все. Щоб не залежати від роботодавця і допомоги родичів допоможуть ці нехитрі правила.

Визначити, скільки потрібно накопичити

Порахуйте, скільки грошей знадобиться, щоб не залежати від близьких, другої половинки або роботи протягом місяця.

Помножте отриману суму на шість: ці гроші стануть фінансовою подушкою на півроку, яка виручить, якщо захворієте або потрапите під скорочення. Запас може бути менше: подумайте, скільки грошей потрібно, щоб впевнено і комфортно себе почувати.

Якщо такої суми немає, на жаль, ви фінансово залежна людина. Щоб це виправити і накопичити, зробіть наступне.

Скільки треба відкласти на чорний день?

Як можливо взяти фінанси під контроль? Якщо цього не зробити, фінансової свободи не бачити. Навіть непогану зарплату можна спустити в перші дні.

Контролювати гроші варто так: почати економити і перестати витрачати імпульсивно, швидше погашати кредити, а краще не брати їх взагалі, відписатися від всіх рекламних розсилок, щоб не переходити за посиланнями і не зависати на сайтах магазинів.

У веденні бюджету теж немає нічого складного: треба завести блокнот і відзначати там всі доходи і витрати, щоб краще зрозуміти фінансову картину. Як правило, витрати, від яких легко відмовитися, складають 10-15% від усього обсягу доходу. Ці гроші будуть корисні для майбутньої незалежності.

У вас менше грошей, ніж ви думаєте.

Як стежити за бюджетом?

Інвестувати частина доходу. Західні інвестори радять інвестувати не менше 10% від доходу, але в Україні ситуація інша — щоб уникнути ризиків, краще збільшити цю суму. Зменшення бюджету на 10% можна не помітити, але відкладати 25% набагато важче. Тому краще почати з невеликої суми, поступово її збільшуючи.

Але спочатку перевірте, який ви інвестор: консервативний, агресивний або раціональний. Великі банки безкоштовно проводять «ризик-профілювання» клієнтів за допомогою стандартного опитувальника і визначають, наскільки вони готові ризикувати. Такі рекомендації допоможуть вибудувати стратегію гри на ринку цінних паперів або фондовій біржі.

Заробляемо

 

Інвестиції на біржі: популярні омани

Чи не складати всі яйця в одну корзину. Зберігати всі накопичення в одному місці невигідно. Нехай частина грошей зберігається у валюті, інша — на депозиті, третя — в акціях різних компаній. Якщо курс валют похитнеться, то акції можуть вирости в ціні — так великих втрат не буде. Вдале вкладення в акції, які в подальшому виростуть, допоможе заробляти 20-30% річних.

Розетка

Багато яєць, багато кошиків. Як працюють біржові фонди

Відразу багато не заробити: новачки бачать не всі можливості і не можуть їх реалізувати. Все прийде з досвідом. Корисно поговорити з досвідченими інвесторами, вивчити історії успішних людей, читати тематичну літературу.


textru-promo-4

Вкластися в освіту

Найцінніший актив — це ви. Щоб розвинути навички і збільшити власну вартість, потрібно підвищувати кваліфікацію: відвідувати курси, дивитися лекції та вебінари.

Скільки відкладати на навчання дитини?

Гроші, вкладені в навчання, окупляться: вузькі фахівці коштують дорого. Висока зарплата і швидкий кар’єрний ріст — ще не всі бонуси хорошої освіти: можна ділитися знаннями і заробляти консультаціями.

Купити нерухомість?

Як купити квартиру в новобудові? Краще купувати квартиру на стадії фундаменту. Для здачі в оренду ідеально купити невелику однокімнатну квартиру в спальному районі: так простіше знайти орендарів. Квартира буде окупатися не менш 10 років, зате потім почне приносити постійний дохід.

Відкрити бізнес

Так доходи будуть залежати тільки від вашої підприємливості та працездатності. Звичайно, є ризики, що бізнес доведеться ліквідувати, а повернути вкладені кошти не вийде. Щоб такого не сталося, потрібно не ризикувати, а прислухатися до порад досвідчених підприємців.

Вкладати час і зусилля потрібно в те, що потенційно може принести гроші. Не варто сподіватися на непрацюючі проекти: навряд чи щось зміниться від дорогої реклами або іншого кольору упаковки.

Продаж товарів та послуг

Це самий загальнодоступний і популярний вид бізнесу на планеті. Щоб торгувати, не потрібно бути семи п’ядей у ​​чолі, оскільки головний принцип торгівлі відомий навіть аборигенам Нової Зеландії — купити в одному місці оптом і дешевше, продати в іншому в роздріб і подорожче.

Стабільний прибуток приносять товари народного споживання, які потрібні людям кожен день — їжа, одяг, взуття, предмети гігієни, косметика, миючі засоби. Побутова техніка, комп’ютери, смартфони — теж товари підвищеного попиту.

У сучасних продавців з’явився додатковий канал збуту — інтернет. Є магазини, які працюють тільки в мережі і орієнтовані виключно на мережевий трафік. Власникам не потрібно витрачатися на оренду торгового приміщення, обладнання, наймати продавців. Потрібен тільки грамотно оформлений сайт і ефективне просування цього ресурсу в пошукових системах.