Як треба позбутися тарганів в домашніх умовах відео

як треба позбутися тарганів в домашніх умовах відео

Як можливо позбутися тарганів в домашніх умовах відео

Біологи стверджують, що таргани живуть на Землі 300 мільйонів років. Судячи з усього, це саме невибаглива комаха, яке ідеально пристосовується до будь-яких умов проживання. Принаймні це одне з найогидніших домашніх тварин.

Була б хата — будуть і таргани

Цікаво, чому руді і чорні таргани обрали в компаньйони людей? А ми до сих пір не знайшли ефективного способу, як позбутися від тарганів? Так, тому, що в житлових багатоквартирних будинках і офісах вони знаходять ідеальні умови:

 • доступ до продуктів харчування і харчових відходів;
 • опалювальні приміщення в холодний період року;
 • джерело води.

При наявності цих трьох умов вони прекрасно себе почувають і регулярно приносять потомство. На пошуки їжі і води вони виходять в нічний час доби, коли люди сплять. У висотних будинках є безліч затишних місць, де вони можуть сховатися і влаштувати гнізда. Та й до багатьох отрут комахи вже давно стали несприйнятливі.

 

Страх на тарганів на ніжках ходить

Страх — не страх, але у більшості з нас таргани викликають огиду. Бачити, як по кухонного столу або в раковині повзають ці комахи, нестерпно. Від тарганів немає порятунку ні в поїздах, ні в готелях, вони живуть в лікарнях і ресторанах — скрізь, де тепло і ситно. Люди ведуть з ними безкомпромісну боротьбу, але таргани не відступають. А питання як позбутися від тарганів в квартирі залишається актуальним для багатьох москвичів.

Адже, крім неприємних емоцій сусідство з цими комахами загрожує більш серйозними наслідками:

 1. таргани переносять патогенні мікроорганізми і яйця паразитів. Все це з їх лапок і випорожнення потрапляє на кухонний стіл, посуд і продукти харчування;
 2. комахи можуть влаштувати гніздо в розетці, пошкодити електропроводку і спровокувати коротке замикання;
 3. експерти стверджують, що коли тарганів багато і їм не вистачає їжі, вони стають агресивними і навіть можуть вкусити людину;
 4. таргани виділяють особливі речовини, які для багатьох людей є алергеном. Він викликає астму і бронхіт, дерматит і алергічний нежить.

За тарганом — з барабаном, за комаром — з сокирою

Таргани дуже бояться чистоти. Щоб їх не було у вашому будинку, виконуйте прості антітараканьі правила:

 • не залишайте продукти на столі, а брудний посуд в митті;
 • вчасно виносьте сміття;
 • стежте, щоб раковини вночі були сухими;
 • а тарілки для корму домашніх тварин — порожніми.

Та, час від часу, замовляйте в спеціалізованих компаніях генеральне прибирання.

Що нам треба знати

Тепер ми розповімо про те, як знищити тарганів народними засобами:

Найефективнішим засобом є отруєне частування з суміші вареної картоплі (2-3 шт.) і двох яєць (краще взяти тільки жовтки) з додаванням 100 г борної кислоти. У картопляно-яєчне пюре потрібно всипати борну кислоту, сформувати з отриманої маси «ковбаску». Після ножем порізати її на шматочки, розкласти їх на підлозі, в кухонних шафах, під мийкою. І простежити, щоб тарганам не було де напитися — тоді борна кислота подіє. Незабаром їх не буде у квартирі — перевірено!

 

 • оскільки таргани люблять теплі приміщення, одним з ефективних народних методів боротьби з вусатими гостями є вистужіваніе. Температура -8 для холоднокровних комах згубна. Гинуть дорослі особини, яйця і личинки. Правда, для цього потрібно вихолоджувати квартиру протягом декількох годин. Як це зробити в міській квартирі? Адже потрібно відкрити всі вікна і двері, а самим якось рятуватися від холоду. Можна звичайно, надіти шубу, шапку і валянки, сидіти в кухні і кілька годин поспіль пити гарячий чай. Або шукати інший спосіб;
 • альтернатива виморожування вусатих квартирантів — нашатирний спирт. Таргани його запаху терпіти не можуть. Розчиніть 1 ч. Ложку нашатирного спирту у воді і вимийте розчином підлоги. Для того щоб ваші таргани пішли до сусідів, процедуру потрібно повторити 3-5 разів;
 • можна вигнати тарганів порошком піретруму, зробленого з рослини роду айстрових, схожого на ромашку звичайну. Для людей і домашніх улюбленців порошок піретруму нешкідливий, а для комах — це страшна отрута нервово-паралітичної дії;
 • пастки для тарганів — допоміжний засіб місцевого значення. Звичайно, частина комах потрапить в них, але це не торкнеться гнізд з яйцями і личинками;
 • із закордонного досвіду цікавий спосіб, винахід якого приписують тайської школярці. Вона приготувала суміш з рисового борошна, цукрової пудри і цементу. Запивши таке частування водою, комахи гинуть, зацементувати зсередини.

Погана статистика

В одному з університетів США протягом п’яти років проводилися медичні дослідження реакції дітей, хворих на астму, на тарганів. Виявилося, що комахи викликають погіршення стану у 80% дітей. Потреба в госпіталізації у маленьких астматиків, які живуть в будинках з тарганами, виникає в 3 рази частіше.

Тільки не треба паніковати

За статистикою, більше третини обороту клінінгових компаній в Європі становить дезінсекція. Люди не знають, як позбутися від тарганів назавжди, тому звертаються до професіоналів. Адже всі народні методи або малоефективні, або дають хороший, але короткочасний ефект. Вартість послуг професійних бригад невисока, тому особливої ​​популярності в Європі набувають замовлення на дезінсекцію в цілях профілактики появи тарганів.