Як підібрати нових офферов новачкові Що робити?

Як підібрати нових офферов новачкові

Як можна швидко підібрати собі хороших офферов

Якщо Ви вибрали собі важкий шлях веб майстра (ВМ), то підбір нормальних офферов необхідно поставити на чільне місце. Можна створювати, розвивати свої сайти як хобі, але також можна спробувати зробити з нього джерело доходу. Найкорисніший джерело отримання прибутку для ВМ — це робота в системі СРА.

CPA (аббр. Від англ. Cost-Per-Action — оплата за дію) — це модель інтернет-реклами, в якій рекламодавець платить за вчинене користувачем дію на його сайті. Широке поняття CPA включає в себе більш вузькі моделі, такі як CPS (Cost-Per-Sale) — плата за продаж, і CPL (Cost-Per-Lead) — плата за лід (дія). На відміну від плати за клік або показ,  ця модель є найбільш прозорою і ефективною, так як плата відбувається за конкретний результат, який очікував отримати рекламодавець.

Рекламодавців називають «офферами». Власними силами знаходити собі офферов занадто важке, тривала справа. Найкраще буде звернутися відразу в «Партнерські Програми» (ПП), у яких вже налагоджені всі потрібні зв’язки. Ставши їх партнером, Ви без особливих зусиль можете відразу приступити до вибору свого «оффера» з усього запропонованого списку.

Только самые полезные сведения.

Як заробити на партнерках з нуля без вкладень. Як заробити на партнерських програмах CPA

Насамперед необхідно вибрати собі підходящого партнера по своєму смаку. Потрібно буде відкрити опис, прочитати його повністю, уважно. Перевірити як виглядає Лендінг з боку рекламодавця. Існує багато різного роду дрібниць, дрібних деталей, які можуть сильно вплинути на конверсію та продажу. Перелічимо основні підходи:

  • Відразу необхідно вибрати свою «Цільову Аудиторію» (ЦА). У кожному місці є своя, узкоспеціфічная ЦА. Якщо в соціальних мережах сидять люди, які більше цікавляться темами «як знайти собі багатого жениха», «як можна швидко схуднути», «про здорове харчування», то туди краще всього заходять саме такі модні тренди. Ну, а на сайтах де сидять люди 40+ краще будуть йти прикраси, одяг, годинники і інші «дорослі» товари.
  •  Не хапайте відразу самі дорогі. Ціна оффера також має значення: більш дорогі товари дають конверт гірше і навряд чи підійдуть для роботи навичками.
  •  Вибирайте легку форму для дії. Якщо Ви новенький в цій справі, то потрібно вибирати оффер, в яких якомога менше вимог до трафіку. Там де надані якісні промо-матеріали, а дія, яку потрібно зробити, як можна простіше (реєстрація, підтверджена заявка на товар). Пов’язано це в першу чергу з тим, що чим простіше мета, тим буде більше рівень конверсії і менше час між кліком по рекламі і вчиненням цільового дії.
  • Переконайтеся, що оффер Вам підходить. Перевірте, чи приймає оффер Ваши джерела трафіку. Можливо, Ви вважаєте за краще працювати з соціальними мережами, тизерами, власними сайтами, контекстною рекламою і т. п. Але не всі оффери приймають повністю такі джерела трафіку. Зазвичай про це докладно розказано в самому описі.

І, звичайно ж, якщо у Вас виникли питання по підбору офферов або джерел трафіку, Ви завжди можете звернутися до свого особистого менеджера! Попередьте його про свій рівень, він допоможе скоординувати дії і вибрати оффер під той джерело трафіку, з якого Ви збираєтеся зливати. Крім того, йому відомо багато цікавих фішок і підходи. Адже він теж зацікавлений у Вашому успіху не менш Вас!

Що варто відразу дізнатися в саппорті?

  1. Трендові оффера — що зараз в ходу і добре апрувітся.
  2.  Особливі умови по офферу — наприклад, рекламодавець може обробити не більше 10 заявок на добу.
  3. Які джерела трафіку краще за інших конвертів за обраним офферу?
  4. Якими інструментами можна ще користуватися?

Якщо Вам здалося, що підбір оффера — якась неймовірно складна процедура, то не лякайтеся. Згодом у Вас з’явиться внутрішнє чуття, і Ви, просто зробивші пробіг за списком новинок, будете бачити перспективних кандидатів. Реєструйтеся в ПП, отримуйте індивідуальну підтримку, безліч крутих офферов і цілу тонну цінних вказівок — і тоді профіт не змусить себе довго чекати!

Будь-яке використання матеріалів допускається тільки при наявності гіперпосилання.