Як можна заробити на копірайтингу і рерайтинг Частина третя остання

Як можна заробити на копірайтингу і рерайтинг Частина третя остання

Техніка копірайтингу

Перше замовлення завжди викликає розгубленість. Людина, наприклад, з гуманітарною освітою, кандидат філологічних наук, автор кількох монографій отримує замовлення на написання статей про переваги пластикового сайдингу перед металевим. З чого почати? — особливо якщо навіть гадки не маєш про те, що таке сайдинг. Для початку треба згадати про перший принципі; зрозуміло, що на пошук інформації ви витратите дуже багато часу, але це неминуче, адже відмовлятися від нормальних замовлень в перший час — непрощенна розкіш.

Як показує досвід, ознайомлення з такою інформацією займає (у людини з досить розвиненою ерудицією) не більше години; після цього можна приступати до написання статті. Пам’ятайте, ніхто не вимагає від Вас наукових досліджень. Зазвичай потрібен просто інформаційний текст, часто з вписаними ключовими словами. Ось і пишіть. Якщо це спеціально не обумовлено, стиль повинен бути відстороненим і чітким, без «лірики» і особливих творчих відступів. Потрібно просто викласти суть.

Що робити вперше?

Бувають більш складні ситуації, коли тема одна, а статей потрібно писати сотні. Ось тут вже включайте творчість на повну — ніхто ці статті читати не буде, вони призначені для пошукових систем, тому можете писати так, як Вам хочеться. Уникайте повторень; звичайно, складно написати навіть 10 різних статей про «захист пластикового сайдингу від корозії», але цілком реально, проявивши фантазію і порившись в джерелах. Не пишіть відразу багато статей поспіль — відволікайтеся на інші теми, інакше повтори неминучі.

Якщо сумніваєтеся в достовірності якоїсь інформації — або 10 раз її перевірте, або порадьтеся з замовником. Вода в текстах категорично недопустима. Вона може бути помітна не відразу, а якщо спливе, коли стаття вже буде опублікована, отримаєте заслужений негативний відгук. «Вода» в тексті дратує більшість замовників, адже вони платять за смислове навантаження, а не за нічого не значущі фрази. Але розбавляти тексти можна і, іноді, навіть потрібно. Особливо якщо потрібно вписати до статті багато ключових фраз.

Спробуйте просто прочитати текст вголос. Це допоможе вловити ті зайві фрази в тексті, які потрібно прибрати або перефразувати, додавши в них сенс. Не бійтеся вставних слів типу «звичайно», «природно», «як відомо» — це не вода, а семантичні роздільники, що акцентують увагу на деяких частинах тексту.

Ключові слова в тексті

Написання текстів, призначених для просування сайту, називається сео-копірайтинг. Сео-текст — стаття з грамотно вписаними в потрібній кількості ключовими фразами. Не забувайте: Копірайтер може, але не повинен знати тонкощі оптимізації текстів. Потрібно вивчити основи оптимізації, це безперечно. Головна проблема в тому, що у кожного веб-майстра свої уявлення про цю саму оптимізації — про кількість та відсоток ключових слів, про те, в яких формах і де їх вписувати і т. П. Всі ці моменти потрібно з’ясувати у замовника до того, як прийняти замовлення, причому якомога конкретніше. На фрази типу «А ви самі не знаєте, як писати сео-тексти?» відповідати саме так, як написано вище — у всіх свої переваги. Звичайно, є загальні принципи. В середньому, текст для просуває сторінки повинен мати обсяг 1500-2500 знаків, іноді до 5000, в залежності від кількості запитів, за якими йде розкрутку. Ключові слова потрібно як мінімум один раз згадати в прямому входження і ще кілька разів в змінених словоформах. Не потрібно (якщо цього не вимагає замовник) спеціально вираховувати щільність ключових слів, просто пишіть читається текст.

Только самые свежие новости.

Якщо є сумніви — станьте перед дзеркалом і прочитайте, як було сказано вище, текст вголос. Відразу зрозумієте, які фрази і пропозиції вибиваються із загального ритму. Майже будь-які ключові фрази можна вставити в будь-який текст таким чином, щоб він виглядав природно; розвивайте фантазію. Майже — але все ж не будь-які. Наприклад, є ключові слова типу «купити телевізор жк Київ дешево». Ну ніяким чином не впишеш ії в текст, щоб він залишився читабельним. В такому випадку треба запитати у замовника, чи влаштує його текст не для людей. А краще запропонуйте йому вписати ключову фразу в зміненій словоформи (наприклад, «купити жк-телевізор в Київі дешево можна в магазині » ТВТехно «). Для досягнення потрібного ефекту просування використовувати частково зовнішні чинники (покупку посилань з даним текстом).

Бажаємо Вам скоріше опанувати цей фах. Побільше багатих клієнтів.