Як можливо почати заробляти гроші в Інтернеті?

як можливо почати заробляти гроші в інтернеті

Чи можливо начати заробляти гроші в Інтернеті?

Ви працюєте в поті чола, а гроші не приходять? Можливо, деякі твердження заважають вам налаштуватися на потік багатства. Чи знали ви, що багаті люди мають особливий спосіб мислення? Ви помічали, що гроші ніби пливуть до них в руки? Просто вони позбулися негативних тверджень про достаток, які заважали їм заробляти.

  • Гроші псують людину. А всі багаті люди — бридкі мажори, що несуть зло! Знайоме? Одне з найбільш частих переконань, що не дозволяє грошового потоку йти до вас. Навіщо? Якщо кеш вас зіпсує. Почитайте статистику благодійності від багатих людей і бідних. Подивіться біографії відомих людей. Ви виявите, що гроші хорошу людину не зіпсують. Навпаки, вони стануть інструментом для допомоги іншим.
  • Гроші — зло, вони приносять страждання іншим людям. Краще їх не мати зовсім, ніж потім страждати через них. Це ще одна сильна установка, що блокує гроші у вашому житті. Люди вважають гроші світовим злом, самі не дозволяють собі заробляти більше. Вони бояться втратити дохід, сісти через нього у в’язницю або отримати зайву порцію заздрості від сусіда.
  • У всьому винні обставини — ще одна установка, що не дозволяє доходу збільшуватися. Звинувачувати в своїх невдачах когось, але не себе — доля бідних. Винна держава — воно не забезпечило. Винна влада — вона не дала можливість. Також винна мама — вона не дала стартовий капітал. І взагалі роботи гідної немає, а роботодавці все — гади. Поки бідні шукають відмовки, багаті виглядають можливості і несуть повну відповідальність за своє життя.
  • Потрібно багато економити. Бідному не вистачає грошей, він почне економити. Багатий думатиме над збільшенням доходу. Поки бідний витрачає пів дня на вишукування морквини на гривню менше, багатий витратить цей час на навчання та нові навички.

Надійни методи

Це страшна відповідальність?

Страшно нести відповідальність, адже великі гроші — велика відповідальність. Багаті люди відповідають не тільки за себе і свій бізнес, а як мінімум за всіх найманих працівників їх корпорацій. Одна управлінська помилка може коштувати багатьом робочого місця. Бідняки не вміють нести відповідальність за інших, вони і за себе до ладу не знають як це робити. Один з інструментів налаштуватися на грошовий потік — навчиться брати на себе зобов’язання і не бояться помилок.

Копірайтинг

Копірайтинг — написання статей на замовлення — та рерайтинг (перекладення тексту статей своїми словами) — тут можна буде заробити грошей трохи більше, в порівнянні з описаним трохи вище. Хоча, знову ж таки не фонтан. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, що дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам — як гідна заміна потогінний Макдональдса — або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).
Для пошуку замовників можна буде використовувати так звані біржі копірайтингу, яскравим прикладом яких є:

  • Etxt — одна з самих великих.
  • Текст.ру — вельми популярне місце, де можна проявити свої скромні таланти в написанні текстів
  • Advego — платять тут не тільки за написання статей, але і за спілкування на форумах, в соціальних мережах і інші схожі речі.
  • ТурбоТекст — біржа копірайтингу.


textru-promo-4

Щоб заробляти багато і постійно — потрібно буде орати. Як тільки ви вирішите зробити перерву, то потік грошей вичерпається і повністю припиниться.

Однак даний метод може допомогти вам зібрати початкові кошти на створення свого, власного інтернет-проекту і заодно «відточити перо».

Партнерські програми та заробіток на рефералах

Ми вирішили виділити під цей варіант отримання прибутку з мережі окремий розділ, бо він цього заслуговує. Чому? Дізнаєтеся трохи нижче по тексту. Отже, заробіток на рефералах (партнерські програми) — досить перспективний і, що примітно, пасивний. Сильно багато і дуже швидко, швидше за все, не заробите, але чудовий він тим, що ви зможете спокійно поїхати у відпустку, а дохід від ваших рефералів від цього не знизиться.

Розетка

Інша справа, що для того, щоб залучати рефералів в більш-менш гідному кількості, потрібно буде все-таки мати свій сайт і при цьому досить розкручений. Однак, це зовсім і не обов’язково. Можна розміщувати рефссилку на тематичних форумах, попередньо ознайомившись з їх правилами і можливими заборонами. Іноді це можна буде робити в «підпису», і тоді для максимального охоплення вам доведеться активно спілкуватися в тих гілках, де може жити ваша цільова аудиторія.

Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом

Створення сайтів на замовлення або будь-який інший вид фрілансу (віддаленої роботи) в інтернеті — досить слабо підходить початківцям користувачам, бо вимагає певних знань в області вебмастерінга, програмування або будь-який інший обраної області докладання зусиль. Але зате не вимагає вкладень, і якщо ви, скажімо, ознайомилися з тим, як створити блог або самому зробити сайт, то можете вже пропонувати свої послуги на біржах фрілансерів, тематичних форумах або ж на своєму, власному ресурсі.

Яскравими представниками бірж фріланса є Work-zilla, Copylancer, Кворк і Freelancer.com. Згодом у вас з’явиться і досвід, і професійні навички, що допоможе робити свою роботу швидше і заробляти на цьому більше.

Але багато за рахунок цього, можна сказати, живуть і цілком задоволені своїм рівнем доходу і положенням. До фрілансу можна віднести не тільки вебмастерінг, але і заробіток на просуванні чужих проектів, написання різних скриптів і текстів на замовлення, робота в області дизайну, рекламні послуги, дистанційне навчання і т.п.

Перепродаж доменів (киберсквоттинг) — можна спробувати перевірити доменні імена ще ні ким не зареєстровані, але потенційно мають великі перспективи. Наприклад, співзвучні з діяльністю будь-якої комерційної компанії, а також перспективні для просування по певних пошукових запитах або для створення певних інтернет-сервісів, порталів і т.п.

Заробіток грошей в Інтернеті у сучасному світі – це не тільки додатковий дохід, але і основна робота та можливість заробити для багатьох людей. Удачі вам!