Як менше працювати та більше заробляти

як менше працювати та більше заробляти

Як треба менше працювати та більше заробляти грошей

5 стратегій для тих, хто втомився чогось чекати. Якщо відчуваєте, що можете заробляти більше, швидше за все, так і є.

Ось що потрібно зробити, щоб збільшити дохід, не працюючи більше звичайного.

Знайти віддалену роботу

Біоритми у всіх різні: комусь складно приїжджати в офіс до 9 ранку, а мозок включається тільки до кінця робочого дня. Деякі види віддаленої роботи допоможуть працювати продуктивно:

  • дизайнер,
  • копірайтер,
  • автор студентських робіт.

Всі вони можуть виконувати замовлення в будь-який час.

Це жирний плюс удаленки: працюючи в зручний час, можна встигнути більше, а головне — самостійно вибудувати робочий день, включивши в нього потрібні перерви. Поступово великі компанії починають перейматися красою найму віддалених співробітників і економити на оренді офісів.

Не мешкай

Як зрозуміти, що перед вами поганий заробіток в інтернеті?

Вивчіть вакансії по вашому профілю, поговоріть з начальником про можливість хоча б часткової удаленку. Якщо його  почала душити жаба, це нормально, але давайте розберемося. Часто після підвищення навалюються величезні обсяги роботи: виросли посаду та зарплата, але наших обов’язків теж менше не стало.

Жити роботою, заради роботи та тільки на роботі — якось не дуже. Тому розумно делегувати частину обов’язків. Можна найняти помічника самостійно, якщо дозволяє зарплата. На скромну зарплату в обмін на досвід та галочку в резюме погодяться студенти профільних вузів і початківці фахівці.


textru-promo-4

Як перестати робити погану роботу?

Дохід виросте, навіть якщо платити помічнику з власної кишені. Часом досить звільнити час і сили від зайвого сміття, щоб почати заробляти.

Треба контролювати свій час. Спробуйте порахувати, скільки часу йде на переписку в соціальних мережах, читання «Пікабіа», хохотаніе над котиками в інтернеті. А ще додайте марні розмови з клієнтами, перевірку пошти, чаювання з колегами.

Ці робочі ритуали не тільки забирають левову частку часу, але і здорово відволікають, вибиваючи з робочого ритму. Спробуйте встановити ліміт: перевіряти пошту і соцмережі тільки вранці. Саме перевіряти — швидко, одним поглядом, а не томно вдивлятися в порожнечу екрану. Якщо розмова з клієнтом зайшов в глухий кут, м’яко і ввічливо його перервіть. А смішні картинки залиште на вихідні.

  • Скільки коштує ваш час?
  • Забратися самому або покликати прибиральницю?

Розетка

Набивати собі ціну

Збільшити свою цінність як професіонала легко: достатньо замість перегляду улюбленого серіалу записатися на додаткові курси, вкластися в самоосвіту і освоїти нові навички. Чим більше багаж знань, тим краще: з новими навичками можна не тільки просити прибавку, але і міняти роботу на місце з кращою зарплатою.

Набити ціну можна, прикрашаючи здатності під час співбесіди. Брехати безглуздо, наївно і невпопад не варто. Брешіть тільки про тих навичках, які зможете швидко освоїти: програміст впорається з формулами екселя, бухгалтер зможе вести кадровий облік, тлумачний маркетолог швидко розбереться з організацією заходів. Головне — не перестаратися: розчарований начальник швидко знайде привід звільнити хитрого, але дурного співробітника.

Як підняти собі зарплату?

Треба все детально планувати. «Бачу ціль — йду до мети» — таким повинен бути девіз. Будуйте чіткі плани: коли немає мети, ні до чого прагнути. Пам’ятайте: план — всього лише начерк, який може змінити життя.

Ваше завдання — не зациклюватися на кожному пункті, а впевнено та спокійно рухатися вперед. Будьте гнучкіше, так швидше да і простіше досягти мети, не дивлячись на несподівані зміни. У наш час не можна бути інфантильним.

Досить мучитися на роботі — змусьте працювати свої накопичення!!!

Автор: Світлана Нечипоренко