Що означає слово контент простими словами

що означає слово контент простими словами

Яким повинен бути контент — його основні параметри

Всім привіт, друзі! У даній статті ви дізнаєтеся, що таке контент, основні види контенту та способи його отримання. Крім цього я напишу, як правильно оформляти статті для сайту або блогу.

Контент — це інформація (статті, аудіо, відео, зображення і т. д.). Простими словами — це все те, заради чого відвідувачі приходять на наш сайт.

Контент — це основа будь-якого інтернет ресурсу і від його якості залежить відвідуваність і заробіток на сайті. Тому веб-майстер повинен докласти всіх зусиль, щоб наповнити свій ресурс якісної і унікальною інформацією, яка буде подобатися відвідувачам.

Алгоритми пошукових систем націлені на те, щоб ресурси з найкращим контентом перебували в топі. Саме тому були створені поведінкові чинники ранжирування — поведінки користувача на сайті, за допомогою яких пошуковики розуміють, подобається сайт відвідувачеві чи ні.

Якщо людині сподобається контент, то він буде читати його спочатку до кінця, перейде на іншу сторінку, третю, поділиться ним в соціальних мережах, запише адресу сайту в своєму блокноті і повернеться на нього ще раз. Це все говорить про хороші поведінкови фактори. Ще такий сайт сподобається всіляким пошуковим системам.

З іншого боку, якщо він відвідувачам не сподобається, то вони закроють ресурс і перейдуть на інший. На цієї сторінці буде більший показник відмов, і вона з часом буде знижена у видачі. Так, рішення приймаються, якщо таке відбувається регулярно, але факт залишається фактом.

Отже, ми з’ясували, що таке контент сайту та наскільки він є важливим, тепер давайте детально розберемо, яким він буває.

Вселякі події

Варіанти

Види контенту за формою подачі інформації:

 • Текст;
 • Аудіо;
 • Відео;
 • Зображення.

Тут, думаю все зрозуміло. Можна писати статті, записувати аудіо, знімати відео або вставляти зображення.

Види контенту за способом написання:

Копірайтинг — це повністю унікальний текст, який написаний автором з голови. Ось я зараз пишу статтю на тему: «Що таке контент?» Я знаю відповідь на це питання, тому просто відкриваемо текстовий редактор Word і починаемо писати. Такий контент найцінніший для усіх пошукових систем.

Якщо ви хочете зробити свій ресурс багатовідвідуваним, раджу писати саме копірайтинг. Ви також можете прочитати статтю про те, що таке копірайтинг. У ній ви дізнаєтеся, як я почав писати статті не знаючи російської мови.

Що це таке?

Рерайтінг — це переписування тексту з інших сайтів. Наприклад, людина хоче написати статтю на тему: «Що таке контент?» Але він перших раз чує слово «контент» і не знає, що писати в цій статті. Рішення є дуже просте. Він відкриває будь-який інший сайт, читає пост і переписує його своїми словами або просто замінює слова синонімами.


textru-promo-4

Дуже багато залежить від уміння робити рерайт. Якщо добре переробити кілька статей з різних джерел і ще додати щось своє, то такий рерайтинг може бути навіть краще копірайтингу. А якщо просто відкрити одне джерело і переписати текст, замінивши слова синонімами — то це поганий рерайт. По-перше, пошукові системи розуміють, що текст переписаний і занижують позиції сайту, а по-друге, відвідувач може знайти джерело, і довіру до вас, як автору блога зменшитися. Про те, що таке рерайт я вже писав.

Переклад з інших мов. Ну, тут все зрозуміло, якщо ви добре володієте іноземною мовою, то можете сміливо перекладати тексти, головне знайти якісний джерело. Для пошукових систем, такий контент буде вважатися унікальним. Непогано було б, звичайно, поставити посилання на ресурс автора.

Скан-контент, який можна отримати в результаті сканування електронних книг. Якщо інформація з книги до вас ще ніким не була відсканована, то контент з неї буде повністю унікальним і його можна розміщувати на своєму сайті. Якщо книга вже є в інтернеті, то розміщувати її не можна. Тому завжди перевіряйте інформацію на унікальність.

Крім цього пам’ятаєте, що є книги, захищені авторським правом, а є і загальнодоступні. Сканувати краще тільки ті, які не захищені. Але на практиці, на жаль, виходить зовсім по-іншому: smile :.

Копіпаст — це копіювання статей з інших джерел. Не в якому разі не заповнюйте свій блог таким контентом. За нього пошуковики жорстко карають різними санкціями. Ви ніколи не зможете вивести сайт на хорошу відвідуваність, якщо будете копіювати пости на інших ресурсах. Раджу прочитати пост про те, що таке копіпаст і чому не можна копіювати статті на чужих сайтах.

Список найвідоміших бірж:

 1. Текстру.
 2. Copylancer.
 3. Кворк.
 4. Workzilla.
 5. Адвего.
 6. Weblancer.
 7. Турботекст.

І ще кілька правил для написання контенту:
 • Заголовок повинен привернути увагу відвідувача. Подивіться, які заголовки робить жовта преса. Потрібно робити щось подібне, оскільки від заголовка залежить, прочитає відвідувач вашу статтю чи ні. Про це я докладно вже писав.
 • Зробіть невеликий вступ і напишіть, що відвідувач дізнається після прочитання поста.
  Найважливіше має бути на початку статті. Буває таке, що людина починає читати пост, але йому не подобається те, що ви пишете, і він закриває сторінку. Розкрийте всі карти, на початку.
 • Робіть підзаголовки h2 h3 h4 і т. Д. З їх допомогою текст легше сприймати. Підзаголовки також здатні зацікавити відвідувача.
 • Розбивайте статтю на абзаци пробілами. Люди читають такий текст охочіше. Я, наприклад, якщо знаходжу велику статтю, яка розбита на абзаци, то ніколи її не читаю.
 • Робіть списки, вони подобаються як відвідувачам, так і пошуковим системам.
 • Виділяйте важливі фрази курсивом, жирним, підкресленням або іншим кольором.
 • Вставляйте смайли в пости, ось такі ;-).
 • Вставляйте в статті зображення. Так контент виглядає жвавіше і відвідувачам він подобатися більше. Тільки не потрібно робити великі зображення, оскільки сторінка буде довго завантажуватися. Раджу також прочитати статтю: «Як зменшити вагу фото або картинки без втрати якості?».
 • В кінці поста можна вставити відео. Воно поліпшить поведінкові фактори і доповнить пост.

На цьому все на сьогодні. Тепер ви знаєте, що таке контент сайту, і навіть трошки більше ;-).