Річ, яку можна купити БУ

річ, яку можна купити бу

Топ-5 речей, які не соромно взяти БУ!

Не завжди критерієм якості є новизна тих чи інших речей. Якщо предмети побуту або техніка працює добре і виконує свої функції «на ура», то речі не соромно купити уживаними.

Ми пропонуємо вам ТОП-лист найнадійніших предметів, які з легкістю можуть бути придбані в стані «колишні у вживанні». Саме за отримання даних атрибутів не варто переплачувати.

  1. Дітячи товари дошкільного та раннього шкільного віку

Будь-які батьки скажуть вам, що діти ростуть не просто швидко, а надто швидко. Свежепріобретенном предмети гардероба навіть не встигають постаріти, а дитині вони вже стають не в пору. Згідно вікової градації ті чи інші іграшки стають нецікаві, оскільки розвиток саме дитини відбувається стрімкими темпами і з’являються нові інтереси для ігор. Природно до предметів, які швидко виходять з потреби, але не виходять з ладу відносяться такі як:

  • коляски,
  • дитячі стільчики для годування,
  • маленькі дитячі ванночки,
  • різні скакалки,
  • ходунки та інші предмети дитячого періоду.

Побутови речі

Чому б тоді не придбати ці самі вже непотрібні комусь речі, які збереглися практично в ідеальному стані. Але де можно взяти ці предмети вже з відміткою б/у за набагато меншу вартість, ніж їх пропонують в магазинах ?! Найперший сервіс, який ми хотіли б запропонувати для пошуку таких товарів це звичайно дошка оголошень besplatka.ua, через яку дуже легко знайти необхідний предмет, електронний прилад або одяг для дитини.

2. Автомобільний ринок

Багато хто побоюється брати велику техніку з рук. Природно люди найбільше насторожені при придбанні старих автомашин. Але, якщо раптом, у вас є знайомий, який розбирається в даних транспортних засобах або навіть знайомий автомеханік, який допоможе з вибором, то придбання транспорту з пробігом може серйозно заощадити ваш бюджет.

Різні хитрощі і поради досвідчених механіків по підбору б / у машини можна знайти не тільки в колі знайомих і друзів. На каналі youtube.ru повнісінько відео оглядів з приводу придбання машин не в новому стані. Більш того, тут можна знайти матеріал навіть по окремих марках автомобілів із зазначенням особливих місць для перевірки.

Важливо розуміти, що як тільки авто перетинає кордон виїзду з автосалону його реальна ціна відразу ж падає. Саме обізнаність у питанні, яку можна отримати різними вищевказаними засобами, допоможе вам збити ціну на бажану машину.

3. Сфера електротоварів

Сліпо слідуючи модним тенденціям люди, як правило, набувають новітні електроприлади такі як Macbook, різні смартфони на базі Android або Iphone, як тільки в магазинах з’являється нова модель. Вся справа в тому, що, ганяючись за тенденціями можна втратити величезну купу грошей. Ті прилади, які ще не вийшли з моди працюють також прекрасно, як і свіжі викинуті на ринок.

Але в цьому полягає перевага для тих людей, які не гребують придбання використаних електротоварів. З легкістю можна в 2 рази дешевше придбати відмінну електроніку, яка ще толком не побувала у вживанні. Наприклад, такі аксесуари як: мікрофони, телефони, фотоапарати, персональні комп’ютери, ноутбуки, все ті предмети, які розраховуючи на попит користувачів оновлюються щороку або навіть двічі на рік.

Розетка

   4. Печатная продукція, книги

Не тільки різні книжкові видання, але і багато журналів не втрачають свої цінності з часом. Природно, новинні газети будуть не актуальні через місяць або два, але журнали з дизайнерськими рішеннями, кулінарні журнали, журнали з викройками одягу і багато інших видань можуть бути цілком корисними з часом.

Так, багато хто любить хрускіт свіжонадрукованих сторінок, запах типографської фарби. Та є книги з історією, які вже побували в декількох руках також цікаві і не менш цінні. Якщо ви завзятий читач, тобто можливість відмінно заощадити, відвідавши різні букіністичні магазини.

Найбільший вибір подібних пропозицій ви можете знайти на сайті amazon.com або abebooks.com. Також є пропозиції і українських сайтів. Наприклад, сайт OLX.

 5. Побутові домашні прилади, техніка, предмети меблів

Абсолютно актуально буде купувати меблі в стані б/у, наприклад, якщо ви хочете обставити дачний інтер’єр, переїжджаєте на знімну квартиру без даних атрибутів, хочете створити часовий простір і навіть в тому випадку, коли хочете трохи урізноманітнити своє власне житло.

  • Перша причина чому колишні у вживанні предмети меблів варто шукати замість покупки нових полягає в тому, що при переїзді дуже мала кількість людей забирає хороші, негабаритні речі з собою. Як правило такі речі продаються похапцем і за досить смішні гроші.
  • Саме так можна придбати як дрібні побутові прилади, наприклад, такі як: кавоварки, вафельниці, мікрохвильовки, тостери, так і великі предмети побутової техніки такі як: холодильники, пральні машини, посудомийні машини. Звичайно ж, в першу чергу це стосується меблів, тому що забрати з собою в інше місто диван, крісло або величезну двоспальне ліжко з усім спальним гарнітуром не представляється можливим. Перевіз таких речей в інше місто коштуватимуть дорожче, ніж самі речі.
  • Крім того, можна наштовхнутися не просто на хороші предмети побуту, але на такі речі, які представляють навіть деяку історичну цінність. Якщо задатися питанням і докласти трохи зусиль, то можна знайти приголомшливі старовинні гобелени, дивовижні лампи, столові прилади, гарний посуд, люстри, картини і так далі.
  • Не поспішайте оновлювати своє житло через походи по магазинах, перегляньте оголошення в вашому місті. Є великий шанс, що ви купите в стані б/у набагато більш підходящу річ вашого інтер’єру по суті.

Потрібно пам’ятати тільки одне, що, вибираючи предмети побуту, речі або техніку в стані колишньому вживанні потрібно обов’язково перевіряти безпеку і якість. Економія буде по-справжньому гарною тільки в тому випадку, якщо ви витратите гроші грамотно.