Мікро позички онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво

Мікро позички онлайн на карту без відмови без перевірки миттєво

Мікрофінансування як важіль економіки

Ми живемо в постійно мінливому світі, де безперервно розвиваються усі сфери життя: соціальна, політична, духовна і економічна. Для початку ми поговоримо про економічну сфері, а саме про кредитування. Ні для кого не секрет, що якщо потрібні гроші — достатньо звернутися в банки, і ви їх отримаєте. А якщо потрібні гроші терміново — звертайтеся в мікрофінансові організації (МФО). Також поговоримо про те, кому і для яких цілей потрібні мікропозики.

Наш ТОП рейтинг Мікро Фінансових Організацій, які надають фінансову допомогу на території України:

Перейти у нужному напрямку.

Наш аналітичний центр провів аналіз клієнтів МФО і створив портрет середньостатистичного позичальника:

 • 50% позичальників — люди, яким затримали заробітну плату.
 • 30% позик витрачається на непередбачені витрати, (терміново оплатити товар або послугу).
 • 20% людей звертаються в МКО при перевищенні щомісячних витрат над доходами.

Діаграма статистичних даних

За цілями кредитування картина така:

  • За статистикою, приблизно кожен третій клієнт (30%) в минулому брав кредит на покупку побутової техніки, мобільних телефонів, апаратури, комп’ютерів.
  • Приблизно стільки ж клієнтів (21%) беруть гроші на невідкладні потреби, такі як оплата послуг, покупка деяких товарів, та інші цілі.
  • 9% клієнтів відмовилися назвати мету кредиту.
  • 7,7% позичальників бере кредит на медичні послуги.
  • На ремонт необхідний кредит в 5% випадків.
  • Така ж кількість клієнтів бере гроші на проведення весілля або дня народження.
  • На погашення інших кредитів в банках видається 2% позик.
  • Такий же відсоток потребує кредитних коштах для інших цілей.

Трохи статистичних відомостей

Якщо говорити про самих клієнтів, вони звертаються в рівній мірі і чоловіки і жінки у віці 21-35 років з щомісячним доходом в 5-8 тис гривень. В основному звертаються люди з бюджетної сфери, творчих професій, держслужбовців, менеджерів нізжего і середньої ланки, а також люди робочих професій. Якщо Ви вирішили скористатися послугами мікрокредитування, Вас напевно хвилює питання про спосіб отримання грошей. Їх кілька: готівкові та безготівкові.

З готівкою все зрозуміло і просто — прийшов, побачив, забрав гроші, а безготівковий спосіб ділиться ще на кілька, які досить просто перетворюються в готівку. Зараз МФО, як і багато інших, перейшли на онлайн-оформлення, але багато клієнтів ще не розуміють, як вони можуть отримати позику готівкою. Адже якщо в відділення їхати не потрібно, як отримати свої гроші? Все просто: гроші переводять зручним для клієнта способом. Наприклад, вони надходять на банківську карту, готівкою, на розрахунковий рахунок або в інший спосіб.

Клієнту їх залишається тільки перевести в готівку в зручному для Вас місці. Якщо ці варіанти не влаштують — можна і по-старому: досить приїхати в офіс МФК і забрати свій займ на місці. Так як практично у всіх є карти, можна укласти договір з МФО і організація перерахує кошти саме на картковий рахунок, і вже не потрібно буде відкривати нову карту в банку — буде досить і старої. Це ж стосується і розрахункових рахунків. В цьому випадку гроші будуть переведені туди.

Оформлення мікропозик відбувається в кілька простих етапів:

 1. Зайти на сайт мікропозик.
 2. Заповнити заявку на сайті, або анкету клієнта.
 3. Онлайн відправити заявку.
 4. У більшості випадків вже через 5-10 хвилин з вами зв’яжеться представник організації (або кілька).
 5. У розмові він уточнить необхідні йому деталі і повідомить відповідь — чи схвалила МФО ваш запит чи ні.
 6. Після дзвінка оформлення завершується, і гроші переводяться на Вашу карту або розрахунковий рахунок зазвичай протягом години.

Як відбуваеться сам процес?

Термін перекладу може бути трохи більше або менше, але суть залишається тією ж: оформлення заявки відбувається виключно дистанційно — нам навіть не довелося вставати з дивана. Далі перевести в готівку ці гроші або зробити онлайн покупку — вирішувати тільки Вам.

За кількістю запитів у пошуковій системі «Гугл» вдалося з’ясувати, що займ на карту лідирує в рейтингу найбільш популярних способів отримання грошей (79,6%). На другому місці за популярністю знаходиться позику на електронний гаманець (7,7%), третє місце дісталося займу готівкою (3,9%). Позика на банківський рахунок займає четверту позицію рейтингу (3%). Для отримання мікропозики громадянину треба мати необхідний певний комплект документів.

Кожна МФО має свої вимоги на комплект догументов, але в будь-якому випадку це буде спрощений комплект документів. Найчастіше вам знадобиться тільки паспорт громадянина України. Громадянам інших країн мікрокредити не надаються. Також враховуйте, що документ перевірять на справжність. Отримати позику за підробленими, написаним навмання даними не вийде. Деякі мікро фінансові організації просять заявників надати один з другорядних документів (ІПН, права, закордонний паспорт).

Тільки вперед

Так що звертатися в МФО — досить популярний і зручний спосіб отримання грошей в найкоротші терміни.