Майнінг що це таке простими словами

Майнінг що це таке простими словами

Що означає собою слово Майнінг. Значення, переклад, визначення

Дослівно слово «Майнінг» (наголос на «а») перекладається з англійської мови від «mining» як «видобуток». «Mine» (шахта) також позначає видобуток вугілля в традиційному плані. На сучасной сленговій мові означає отримання кріптівалюти (в основному «біткоіни«) за допомогою обчислення спеціальних блоків «Блокчейн». Ці блоки в свою чергу, дають право на придбання певної кількості віртуальних грошей. Суть процесу «Майнінг» полягає в тому, що безліч комп’ютерів, які знаходяться в різних точках земної кулі, одночасно вирішують різні математичні завдання.

При вирішенні такого завдання в якості винагороди з’являються «біткоіни». Сам процес досить енерговитратний, вимагає якісних відеокарт. Останнім часом стало модним і навіть популярним пробувати заробити на цьому ринку. З огляду на той факт, що в 2017 му році 1 біткоін варто вже запаморочливі 3 000 доларів. Попит на нові відеокарти навіть створив їх дефіцит.

Пропонуємо Вашій увазі невелике відео на тему «Що таке Майнінг?»:

Чи можна заробити на цьому ринку?

На будь-якому терені можна непогано розбагатіти. Однією з головних умов є час. Всі, хто в числі перших потрапляють на такий грунт, вже давно і грунтовно розібралися в цьому питанні. Це тільки може здатися дуже легким способом видобутку. Включив собі комп’ютер. Він щось там собі не поспішаючи дзижчить, приносячи періодично гроші. Але це лише відкрита вершина айсберга. Весь процес отримання «біткоіни» (та й інших криптовалюта) заснований на ускладненні процесу. Кожен черговий блок вимагає більш тривалого періоду часу, більш потужніше нашого ПК, відеокарти.

Якщо на самому початку вистачало потужностей, то тепер уже «Майнінг» на спеціальних пристроях ASIC. Це спеціальні інтегральні схеми, які відрізняються високою швидкістю прорахунку «хеш» при низькому енергоспоживанні. Складність ще полягає в тому, що до звичайних користувачів почали підключатися цілі організації. «Ферми», «пули» — це все об’єднання видобувачів криптовалюта. Вони спільно шукають коди. Отримавши їх ділять здобуте в міру вкладень кожного. Весь сенс видобутку можна привести до наступного. Потрібно першим знайти секретний ключ з мільйона можливих комбінацій. Той, хто перший його обнаружіл- отримує 25 біткоіни. Після цього весь блок з транзакціями закривають і переходять до іншого блоку. Нагороду за розкриття кожного нового блоку зменшують кожні 4 роки.

Все це не дуже легко

Ще недавно, в 2013 році вона дорівнювала 50 біткоінів. Потім скоротилася до 25, а в 2017 році складе kbit 12,5. Майнери шукають «хеш», який в свою чергу складається з «хеша» попереднього блоку + суми всіх «хеш» транзакцій, проведених за останні десять хвилин і одного випадкового числа. Не прості дії, особливо для звичайних користувачів. Оскільки весь процес повністю автоматизований, то виграють найбільше ті, хто може вкласти в нього великі суми. Будують спеціалізовані ферми з тисячами топових відеокарт і найпотужнішими процесорами. Трохи міркувань на нашу сьогоднішню тему:

Якщо Ви захочете спробувати себе в цій справі, то попередньо порахуйте всі можливі витрати. Потягніть Ви таку справу? Ну а краще за все потрібно розуміти свої сили і можливості. Мало того, що можна купити гору заліза. Потрібно ще оплачувати електроенергію, необхідну як для роботи, так і для охолодження всього господарства. Звичайно ж необхідно хоч трохи в цьому всьому розбиратися.

У будь-якому випадку, бажаємо удачі, фінансового благополуччя.