Кредит наличными с плохой кредитной историей

кредит наличными с плохой кредитной историей

Що робити якщо у Вас погана кредитна історія?

Несподівано наступила чорна риса. Виникли непередбачені витрати. А на жаль фінансовий стан в сім’ї не дозволяє зробити несподівані трати. У таких випадках ми зазвичай починаємо бігати по друзям, родичам, сусідам, колегам по роботі. Але і у них не завжди може виявитися під рукою вільна сума грошей. Залишається звертатися в різні фінансові установи кредитори. Всіх їх можна умовно розділити на 4 категорії:

 1. Банки.
 2. Ломбарди.
 3. Приватні особи.
 4. Мікро Фінансові установи.

На будь-яку людину, яка хоч 1 раз в своєму житті вже звертався за позикою, вже заведено досьє. Називається воно «Кредитна Історія». У ньому тільки сухі факти. Скільки брав, як повертав. Чи не порушував умови Договору? Своєчасно здійснював обов’язкові щомісячні платежі? У випадки непорозумінь, така інформація відразу вноситься в КІ. Фінансисти діляться такою інформацією між собою. При прийнятті рішення вони насамперед звіряються з такою інфою. Якщо вона у нас злегка «підмочена», то в такому випадку шанси на отримання такої необхідної суми значно погіршуються. Що ж робити в таких випадках?

Варіантів тут не багато. Перший — це всіма законними способами її покращувати. Другий — шукати маловідомі, нові МФО. З метою залучення нових клієнтів, вони не сильно звертають увагу на КІ позичальника.

Пропонуємо Вам вибрати собі підходяще МФО з нашого списку:

Только лучшие вещи на нашем сайте

Як можна самостійно виправити свою КІ?

Пропонуємо Вашій увазі невелике відео на нашу сьогоднішню тему:

Три переваги миттєвого кредиту готівкою без перевірок КІ:

 • Вигідно. Висока ймовірність схвалення;
 • Комфорт. Відсутність перевірок;
 • Швидкість. Мінімальний час на ухвалення рішення по заявці4
 • Миттєва видача в разі прийняття позитивного рішення;
 • Простота. Потрібно тільки бути громадянином України і бути старше 18 років. Якщо навіть у вас погана КІ все одно є ймовірність отримання позики;
 • Зручності. Заповнюйте онлайн — заявку. Немає необхідності особистої присутності в офісах компаній.

Брати кредит готівкою набагато вигідніше, ніж отримувати його на карту банку. Чи не доведеться платити комісію при знятті з банкомату. Немає ніякого контролю над їх витрачанням з боку позичальників. Ми можемо відразу розпоряджатися ними на свій розсуд. Не потрібно оплачувати абонентську плату за обслуговування картки. Немає занепокоєння в разі її втрати.

Відсоткова ставка в МФО вище, ніж в банківському секторі. Але зате ймовірність отримання більше. Банки ніколи не будуть мати справу з клієнтами володіють поганий КІ. Їм це абсолютно ні до чого. Зайві ризики.

Самые простые шаги.

Перед тим як намагатися отримати позику прислухайтеся до наших рекомендацій:

 • Дуже уважно прочитайте всі умови висунуті кредитором. Вони всі повинні бути ясні і зрозумілі. Якщо виникли питання, то не соромтеся їх задати менеджеру компанії.
 • Порівняйте кілька пропозицій. Не варто відразу «хапати» у першого-ліпшого на очі.
 • Подавайте анкети відразу в кілька організацій.
 • Порахуйте на калькуляторі все суми майбутніх витрат. За плечу чи таке фінансове навантаження для вашого бюджету?
 • Постарайтеся не допускати затримок при поверненні. Не варто погіршувати свою ситуацію. Не можна додати ще штраф і пеню.

Только лучшие вещи на нашем сайте

Бажаємо Вам благополучно впорається зі своїми проблемами. Побільше удачі в житті.