Кредит наличными с минимальной процентной ставкой

кредит наличными с минимальной процентной ставкой

Гарна можливість взяти мікропозику готівкою від нових МФО за допомогою Інтернету

Останнім часом мікрокредитування на карти різних банків стало користуватися великим попитом. Багато верстви населення нашої країни, стали все частіше звертатися в різні МФО (Мікро Фінансові Організації) з проханням про надання таких позик. Частенько трапляється, що попередньо взяті кредити не були погашені у визначений термін. З різних причин. Будь то затримка зарплати, форс мажорні ситуації, інші негаразди. Все це впливає на нашу Кредитну Історію (КІ). Але не все втрачено. Є такі компанії, які не звертають на погану КІ особливої ​​уваги. Тепер отримати позику без перевірки своєї кредитної історії від невідомих МФК готівкою, можна в режимі Online.

Пропонуємо Вам ознайомитися з найбільш повним списком кредиторів, які видають швидкі експрес мікропозики. Нашими хлопцями була проведена прям таки титанічна роботи. Знайдено сотні пропозицій від різних компаній. Проведено допитливий аналіз всіх варіантів. Вибрали тільки найкращі в даному сегменті ринку. Створили свій власний рейтинг таких компаній. Вибирайте.

Наш ТОП рейтінг

рейтінг

Що робити людям якщо вже були борги і проблеми з мікрокредитами?

Якщо у Вас погана кредитна історія, то це не дуже то і страшно. У будь-якому випадку, якщо Ви збираєтеся і надалі користуватися послугами з мікрокредитування, то варто подумати про те, як її можна поліпшити.

Ось зовсім невелике відео, з цілком непоганими практичними порадами на тему «Як отримати кредит, коли всюди відмовляють?»:

Ще одні коротенькі відео поради в тему «Сім кроків щоб виправити погану КІ». Хоч автор весь час згадує про банки, все одно це повною мірою відноситься також до фінансових кредиторам. Наша репутація коштує того щоб спробувати її виправити.

У будь-якому випадку — наше життя штука дуже непередбачувана. Ніхто не може з точністю 100% сказати, що з ним трапиться завтра. Не виключено, що доведеться знову звертатися за фінансовою допомогою. Хороша К И тут тільки може зіграти корисну, необхідну нам роль. Намагайтеся завжди за нею стежити. Не допускати непробачних промахів. Нехай навіть вони відбуваються за цілком поважної причини.

Трохи статистичних досліджень

Більше і частіше за все позичають «гроші до зарплати», в найбільших містах нашої країни. У всіх цих мегаполісах хороше покриття Інтернету. Може саме тому їх жителям простіше користуватися такою послугою.

Якщо цікаво дізнатися на що найбільше витрачають запозичені гроші ? Хто бере в Україні найчастіше, то можна подивитися нижченаведену діаграму. Порівняльний аналіз, вишукування характеристик.

З цього малюнка можна зрозуміти на що беруть, а потім витрачають гроші наші співгромадяни:

  • Найголовніша причина це невчасно виплачується заробітна плата. Хоч це дуже сумно, але на жаль це факт. Працюємо місяцями, а заробітну плату затримують.
  • Далі йдуть непередбачені витрати. Вони завжди з’являються абсолютно незаплановано.
  • Слідом йде істотна різниця між доходами і витратами.

Цели получения моментальных займов (

  1. Витрачають ж в першу чергу на придбання різного роду промислових товарів. Реклама пропонує гори нових моделей електротехніки на будь-який смак. Тут тобі телевізори LCD з величезними діагоналями, холодильники не роблять всередині «крижану шубу» (No Frost), посудомийні комбайни. Будь-яка господиня тільки порадіє таким придбанням. Треба віддати належне всім цим творам науки і техніки. Вже наскільки вони добре допомагають нам в рішення різного роду побутових проблем.
  2. А смартфони не випускає в наш час хіба, що тільки лінивий китаєць. Всіх кольорів веселки, різних діагоналей, з безліччю функцій. Тут будь-який не встоїть. Особливо це стосується молоді. Хочеться бути як всі. Навіть краще, мати можливість похвалитися знову придбаним гаджетом. Ну а який любить своє чадо батько не захоче його побалувати такими покупками?

Намагайтеся відмовляти собі в зайвих витратах.

Популярные цели займов

Перерахуємо найголовніші приводи:

  • Найпопулярнішим видом звернення за фінансовою допомогою, є «Повсякденні потреби». На них йде 43, 2 відсотка всіх позичених коштів. Щодня доводиться нести витрати. Від цього нікуди не дітися.
  • Майже третина коштів йде на перекредитування. Беруть знову, щоб розрахуватися за взяті раніше. Це не дуже правильна політика. Тут уже буде в саму пору поговорити про таку банківську послугу, як «Рефінансування раніше взятих кредитів». Найкраще їх зосередити в одному місці, під більш низький відсоток. Як відомо, банки видають позики під більш низький відсоток, ніж різні кредитні організації.
  • На ремонт нашого житла йде 12% запозичених коштів. Ну це дивлячись який ремонт робити. Можна витратити все що є, а залишити ще не відремонтованими пол дома або своєї квартири. З огляду на той величезний вибір прекрасних будматеріалів, які нас підстерігають в супермаркетах. На а всі, хто хоч 1 раз в своєму житті стикався з проблемою ремонту, прекрасно обізнані про існуючі, нинішніх цінах на будівельні матеріали, вартість виконуваних робіт.
  • На «раптові» витрати витрачаємо 10, 2%. Ці витрати завжди з’являються невідомо звідки. Тут присутні болячки долають наше здоров’я, аварії, неприємності всіх видів.
  • Необов’язкові витрати теж мають місце в нашому житті. Краще з ними боротися всіма наявними способами. Не варто витрачати гроші на незрозуміло що. Жити потрібно економніше, по своїх коштів.

Трохи про нашу сьогоднішню тему

Так що якщо у Вас не дуже то хороша «слава» з узяття мікрокредитів, то не варто сильно засмучуватися і засмучуватися з цього приводу. Є такі кредитори, які видають експрес-мікропозик таким клієнтам. Головне — це знайти їх в списку. В основному це нові, маловідомі організації, які так намагаються привернути до себе нових клієнтів. Звернутися потрібно саме саме до них. У нашому рейтингу є парочку таких мікрофінансових установ, що видають в борг новим клієнтам з підмоченою репутацією. Адже ні для кого не є секретом, що багато фінансових фірми обмінюються інформацією. Так що цілком можливо, що такі люди у них на замітці.

Покращувати ж свою репутацію можна тільки одним, але найвірнішим способом. Це вчасно віддавати взяті в борг гроші. Інакше ніяк не виходить. Ясна річ, що життя штука складна, вона постійно викидає несподівані колінця. Але треба не вішати ніс, а знаходити виходи з найважчою ситуації. А повірте на слово, вихід є завжди. Все з нас виявлялися в важких фінансових випадках.

Кілька простих, але дієвих порад

P.S. Надсилайте свої анкети відразу в кілька МФО. Грошей за це з нас ніхто не буде вимагати. Але ймовірність позитивного результату на наше прохання буде збільшена. Але як то кажуть, спроба — не катування. Нічого страшного тут немає. Звичайно ж в обов’язковому порядку потрібно порадитися зі своєю сім’єю, близькими товаришами. Прислухатися до їхніх порад. Вони поганого ніколи не порадять. Будьте дуже уважними при заповненні форми бланка анкети. Не можна допустити хоча б однієї помилки. Особливо звертають увагу на збіг ПІБ, номерів мобільних /стаціонарних телефонів.

Запросто можуть відмовити через таку на перший погляд незначної дрібниці. Або просто не зможуть додзвонитися по неправильному номером телефону. Нічого архіскладно в цій справі немає. Якщо на Вас не висять десятки раніше взятих, неоплачених кредитів, то можна дати гарантію, що стосовно Вашого прохання буде прийняте позитивне рішення. Всі ці компанії тільки зацікавлені в залученні нових клієнтів. У цьому сегменті ринку йде справжня боротьба за кожного нового клієнта. Тільки намагаючись переробити свою лінь ми доб’ємося успіху.

рейтінг

Бажаємо Вам удачі, фінансового благополуччя. всіляких гараздів!