Что нужно делать чтобы заработать приличные деньги ?

что нужно делать чтобы заработать приличные деньги

10 основних принципів вміння заробляти торгуючи

Самые простые шаги.

Частина 2.

Продовжимо нашу тему «10 принципів впливу на інших та вміння успішних продажів»:

  • 5. Концепція «відмова-потім відступ». Ця концепція передбачає висунення більш везкоі, важко виконуваноі вимоги, прохання, послуги, і при відмові відступити і висунути менш важкоздійснювану. Тобто друга менш трудомістька вимога вже здасться взагалі простою, в порівнянні з першою важкою.
  • 6. Зобов’язання. Якщо людина зробила вибір або зайняла певну позицію, то вона буде прагнути вести себе відповідно до прийнятих на себе зобов’язаннями і намагатися виправдати раннє прийняте рішення. Коли Ви своїм впливом домагаєтеся від людини обіцянки або зобов’язання, то він його швидше за все стримає, ніж ні.
  • 7. Принцип Захоплення. Нам, як правило, подобаються і ми захоплюємося тими людьми, які схожі на нас. Цим принципом добре користуватися, коли Ваша аудиторія це прості люди, і Ви розповідаєте свою історію. Цим ми показуемо що ви теж проста людина, такий же як і вони, і у Вас вийшло домогтися то-то. Таким чином Ви отримуєте захоплення до себе, Вами починають цікавитися.
  • 8. Принцип асоціації. Цей принцип має на увазі відношення. Ставлення до людини змінюється, в залежності від того, яку новину він приніс.
  • 9. Принцип дедлайн. Коли звичні соціальні блага стають менш доступними, люди починають цінувати їх. Я обожнюю цей принцип. Як тільки ви обмежуєте що-небудь, то зацікавлених стає все більше і вони готові платити більше. Люди цінують те, що менш доступно.
  • 10. Принцип Труднощів. Люди, які пройшли через великі труднощі або страждання з метою домогтися чогось, схильні більше цінувати свої досягнення, ніж люди, які досягли того ж самого з мінімальними витратами сил. Це теж потрібно враховувати в виборі аудиторії.

Цю тему можна роздувати до нескінченності, але ми виділили 10 ТОП основних принципів. Зараз вплив на людей це дуже цінний навик, який потрібно в собі розвивати, якщо хочете продавати і заробляти великі гроші.

Завжди щось велике і успішне починається з малого, вони не були такими завжди. Шлях їх розвитку завжди супроводжувався перешкодами, але це і зробило їх такими. Потрібно працювати над собою. Почніть з малого. Побажайте для початку щось поміняти в своєму житті.

Подавайте своє резюме. Знайдіть собі роботу до душі на цьому порталі. Величезний вибір вакансій. Головне — не стояти на місці.

Просто нажми на кнопку

Бажаємо успіху, бажання долати труднощі.