Что делать чтобы заработать ничего не делая ?

что делать чтобы заработать ничего не делая

Щоб багато заробляти потрібно багато працювати

10 ПРИНЦИПІВ ВПЛИВУ І УСПІШНОЮ ПРОДАЖУ

Багатьом може здатися дивним таке питання. Так воно і є. Тему статті підказали найчастіші запити в пошуковому рядку. Щоб нічого не заробити треба саме нічого не робити. Якщо Ви не хочете заробляти докладаючи свої власні зусилля, то ця стаття не для Вас. Шукайте в Інтернеті пропозиції «Як стати мільйонером за місяць». Лохотрони були, є і будуть. У нашому сьогоднішньому стаття будуть тільки практичні поради про те, як потрібно ПРАЦЮВАТИ щоб домогтися чогось у цьому житті.

Що таке бізнес? Перш за все це гроші. А гроші — це продаж, завжди. Навіть, якщо Ви найманий працівник, то Ви продаєте свій час роботодавцю. Щоб заробити гроші, потрібно щось продати. А щоб заробити хороші гроші і постійно, потрібно впливати на людей.

Давайте розглянемо з вами «Принципи впливу для успішного продажу»:

  1.  Дороге = хороше. Цей принцип вкладений в голови майже всіх покупців. Та й у мене так, якщо товар коштує дорого, значить він якісний. Приклад: одного разу власниця магазину прикрас закупила нову партію недорогу біжутерію і поставила на неї маленьку ціну. Товар дуже довго не продавався і тоді власниця подзвонила своєму реалізатора і сказала зменшити на них ціну в 2 рази, щоб вийти хоча б в 0. Але реалізатор неправильно зрозуміла власницю і збільшила ціну вдвічі. І як ви думаєте, що сталося? Правильно, весь товар розкупили за 2 дні. Це наочний приклад того, що у людей переконання «дороге = гарне» працює в будь-якій сфері.
  2. Думка авторитетної людини. Авторитетна людина часто визначає Ваше рішення, адже при сильних головних навантаженнях м и часто перекладаємо своє рішення на інших, більш досвідчених і компетентних людей.
  3. Принцип контрасту. Якщо порівнювати 2 предмета, то другий завжди буде порівнюватися з першим. Припустимо якщо ми взяли один предмет легкий, а другий важкий, то другий буде набагато важче здаватися, якби ми просто його взяли не порівнюючи з першим. Наприклад візьмемо 3 відра, перший з холодною водою, другий з теплою водою, третій з гарячою водою. Якщо ми опустимо одну руку в холодну воду, другу в гарячу, а потім одночасно опустимо в теплу, то тепла вода тій руці, яка була в холодній воді здасться гарячої, а тієї, яка була в гарячій, здасться більш холодної. За цим принципом в магазинах дорогого одягу продають допустимо спочатку дорогий костюм, а потім пропонують дешевше сорочку, і сорочка вже здається настільки дешевою по відношенню до костюму.
  4. Правило взаємного обміну. Людині завжди хочеться відповісти взаємністю, якщо Ви йому щось подарували, зробили для нього послугу і т.п. Ви і самі напевно не раз відчували на собі це правило, коли заходиш в магазин, а Вам щось роблять безкоштовно, або пригощають чимось, то Вам ставати незручно, і хочеться відповісти взаємністю. Берете і купуєте який-небудь товар в цьому магазині .

Шукаю працю.

Це була перша частина, завтра вийде друга чатстина і ми розберемо інші принципи.

Ті хто шукає собі роботу, можуть подати своє резюме на одному з головних сайтів України, щодо пошуку підходящої професії:

Просто нажми на кнопку

Щиро бажаємо успіхів в цій нелегкій справі.