Чистий бланк резюме українською мовою скачати 2020 года

чистий бланк резюме українською мовою скачати 2020 года

Приблизний зразок стандартного резюме

Добре складене резюме — це найефективніший засіб для пошуку нової роботи. У наш час все відчувають великий недолік вільного часу. Користуючись Інтернетом, ми можемо вислати своє портфоліо куди завгодно і в разі якщо роботодавець їм зацікавився, то вже домовлятися з ним про особистої зустрічі. Головне — правильно його скласти. Постаратися не допускати помилок настільки характерних для шукачів нової роботи. Адже пошук нової роботи не найчастіше подія в нашому житті, та й не всі ми Леви Товсті.

Тому можна вчинити набагато простіше. Завантажити типове резюме необхідне при прийомі на роботу зразка 2019 року, заповнити його за всіма правилами і розсилати можливим роботодавцям уникаючи помилок, про які сказано трохи нижче. Це все Ви можете зробити прямо з нашого сайту. Пишіть всю правду

Найголовніші три ключові моменти при складанні резюме:

 1. Зазвичай на нову вакансію приходить не одне резюме, тому людина, яка займається набором нових співробітників, зацікавлений в тому, щоб швидше впоратися з усією прийшла кореспонденцією. Тому витрачають не дуже то багато часу на прочитання кожного резюме. Підрахували, що не більше 2-3 хвилин на кожне. Вкрай необхідно щоб саме Ваша творчість справило позитивне враження на рекрутера і він зацікавився саме Вашою кандидатурою. Другого шансу не буде. Навряд чи його будуть ще раз перечитувати. Ну хіба що в разі коли буде залишено кілька кандидатур і треба буде вибрати кращу.
 2. Намагайтеся давати саме ту інформацію, яку необхідно дати час вступу на ту чи іншу роботу. Якщо Ви любите акваріумних рибок, або добре печете пироги, то все одно це не те, що може привернути увагу для прийому на роботу продавцем-касиром в супермаркет. Описувати саме ті конкретні свої навички, які можуть стати в нагоді для виконання нової роботи.
 3. Ніколи не варто брехати і перебільшувати свої здібності. Написавши, що досконало знаєте китайську мову або там вміння ходити по канату із зав’язаними очима, Ви може справите сильне враження, але при особистій зустрічі це все спливе назовні і виявиться, м’яко кажучи, сильним перебільшенням і залишить негативне враження у співрозмовника.

Кілька слушних порад від експерта з прийому на роботу нових людей.

Завантажити типовий зразок, необхідний при прийомі на роботу зразка 2018 року, Ви зможете безпосередньо по посиланню, яке знаходиться в самому низу цієї сторінки.

Про що ж варто написати в своїй автобіографії?

Зазвичай є стандартні блоки в які Вам буде внести всю необхідну інформацію про себе:

 • В обов’язковому порядку Ваше ім’я, дата народження, адреса, номер мобільного і міського телефонів (включаючи код міста).
 • Бажано Ваша мета для прийому на нову роботу. Це не обов’язкова вимога, але бажане тому цим ви показуєте свою зацікавленість в надходженні на нову должность. Немного, скажімо не більше шести рядків, ну а краще всього дві або три.
 • Повністю записуємо весь свій трудовий досвід у зворотному хронологічному порядку. Краще витратити на це трохи більше часу один раз, але цілком можливо що Вашого нового роботодавця зможе зацікавити саме таке місце попередньої роботи про який Ви і не думали тому вже і забули про ті славні часи.
 • Можна дуже коротко також описати свої колишні на старих роботах посадові обов’язки і особисті виробничі досягнення. Упевнений, що вони у Вас були. При цьому необхідно використовувати дієслова дії, такі як «збільшив», «розвивав», «скоротив» або «заощадив».
 • Звичайно ж треба згадати про свою освіту. Що, де, коли, за якою спеціальністю і так далі. Обов’язково з роками навчання і не забудьте про всякі курси підвищення кваліфікації і удосконалення.
 • До додаткової інформації відносяться: володіння іноземною мовою і ПК, наявність або ж відсутність водійських прав, членство в профспілках, гуртках, хорах і т.п. Хобі згадувати не обов’язково. В принципі це Ваша особиста справа.

Всегда пишите только правду о себе

Яким же має бути наше послання?

Звичайні вимоги до стилю написання особистого резюме:Только лучшее из лучших.

 • Воно повинно бути коротким і не варто в ньому лити багато води;
 • Побільше конкретики;
 • Покажіть своє активність на місцях попередніх робіт і уникайте таких слів як «брав участь», «брав», «був» — це може наштовхнути на думку, що це все було одноразовим і випадковим;
 • Будьте чесні насамперед;
 • Уникайте частого використання займенник «Я».

На що найчастіше наймачі не звертають уваги у Вашій інформації:

 • На освіту. Набагато важливіше досвід роботи.
 • Всякого роду вензелі і рюшечки в оформленні. Найкраще послати текст на аркуші, строго, стандартного виду і зайвий раз не випробовувати долю.
 • Особиста інформація. Ваше сімейної положення, наявність величезної кількості дітей, різного роду болячки, особисті фотографії — все це їм байдуже.

Нічого не бійтеся. Хороший роботодавець розбереться хто йому потрібен і прийме правильне рішення.

Пропонуємо також розмістити своє резюме на найвідомішому сайті з пошуку роботи в Україні «Rabota UA». Можливість розміщення резюме абсолютно безкоштовно; Широка база роботодавців; Зручна навігація по сайту; Широкий діапазон вакансій.

Просто натисніть на картинку:

Просто нажми на кнопку

Зразки резюме на українській мові в «Word» (зразок резюме бухгалтера без досвіду роботи, :

скачать

Будемо сподіватися, що Ви знайдете собі роботу до душі.