Чим зайнятися одному у вільний час?

Чим зайнятися одному у вільний час?

Перестаньте мріяти і почніть діяти

Якщо ви ніяк не можете зібрати капітал, то не варто нарікати на несправедливість життя або жадібність роботодавця (він якраз тут вам нічим не допоможе). Краще проаналізуйте свої звички і зробіть відповідні висновки. Наш автор поспілкувався з фінансистами і з’ясував, чи дійсно мислення забезпечених людей відрізняється від тих, у кого за душею ні гроша, і як змінити своє матеріальне становище в кращу сторону.

Багато людей з часом починають розуміти, що якби вони менше часу марили про багатство, вважаючи, що це все так і залишиться нездійсненними мріями, і почали реалізовувати свої ідеї, то вони досягли б набагато більших результатів. Успішні особистості так і роблять – вони не бояться втілювати в життя свої ідеї, вважаючи, що просто сидячи на дивані великих грошей не заробиш.

Тому, якщо раптом вам давно не дає спокою якась ідея, але ви боїтеся її втілити, тому що не впевнені в своїх силах, то уявіть, що хтось інший здійснить щось подібне і запрацює на цьому мільйони. Якщо навіть після цього вас не відвідало натхнення, тоді, можливо, вам просто не настільки сильно потрібні гроші в дану конкретну хвилину, на думку фінансистів.

Ніколи не вважайте успішних людей аферистами

Чомусь більшість тих, кому не вдалося в цьому житті досягти вражаючих результатів, впевнені, що багаті люди все, як один, аферисти і пройдисвіти, які заробили свої статки не зовсім чесною працею. Насправді ж, багато забезпечених особистості домагалися всього наполегливою працею і талантами. Вони змогли вчасно розгледіти можливості і скористатися ними. А ось якщо просто сидіти і міркувати про те, що добре б, наприклад, виграти мільйон рублів, то, на жаль, своє матеріальне становище ви не поліпшите.

Бедными не рождаются, а становятся

Не шукайте винних, а зосередьтеся на можливостях

Бідняки не шукають можливості, вони зосереджені на тому, щоб звинувачувати оточуючих у своїх невдачах. Їм набагато звичніше лаяти світ за несправедливість, керівника за черствість, більш щасливих друзів за егоїзм і так далі, замість того, щоб визнати, що їхні методи поліпшення свого матеріального стану не діють і потрібно пробувати щось нове. Експерти запевняють, що навіть в 40 або 50 років можна змінити своє життя, якщо дійсно поставити перед собою таку мету (а не витрачати час на пусті балачки і стогони за втраченими можливостями).

Не бійтеся пробувати щось нове

Тільки недалекоглядні особистості відмовляються від перспектив і можливостей в той час, як успішні люди не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно розвивати свої навички та отримувати нові знання. Життя не стоїть на місці і, якщо ви хочете, щоб вона змінилася в кращу сторону, тоді почніть міняти свої звички і мислення, розвивайте свої таланти і розширюйте кругозір. Можливо, ви зрозумієте, що вам потрібно записатися на курси і отримати додаткову освіту. Чому ні, якщо все це допоможе вам у досягненні вашої заповітної мрії.


textru-promo-4

Забудьте про акції та знижки

Економія в розумних межах властива всім успішних багатим людям, проте бажання «увірвати», причому незалежно від того, чи дійсно вам потрібна ця річ або ви берете її про запас, спостерігається тільки у тих, хто звик рахувати копійки. І часто те, що вони вибирають на розпродажах, не відрізняється високою якістю, а значить і прослужить не так довго, як їм би того хотілося. Відповідно, незабаром їм доведеться витрачати ще певну суму на точно таку ж річ, замість тієї, що вийшла з ладу.

До того ж, фінансисти стверджують, що товар із заниженою ціною просто на просто втрачає свою цінність, а марна трата часу в нескінченних чергах є порожнім зливом енергії. Можливо, ви теж помічали, що «бій» за той чи інший товар на розпродажі забирає у вас стільки сил і енергії, немов ви розвантажили вагон з піском або провели інтенсивну силове тренування. Тому постарайтеся грамотно розподіляти свої сили і спрямовувати енергію в потрібне русло.Перераховуйте свої, а не чужі фінанси

Розетка

Заглядати в чужу кишеню (а точніше, в чужі банківські картки та рахунки) – доля ті, хто не може похвалитися вмінням заробляти гроші. Адже якщо ви зосереджені на тому, як заробити капітал, то вам просто ніколи стежити за тим, як йдуть справи у вашого сусіда, родича, колеги або олігарха, міцно утримує свої позиції в рейтингу Forbes. Тому постарайтеся поменше заглядати на всі боки і направте свою енергію на те, щоб налагодити приплив грошей в своє життя і вийти на той рівень, про який ви завжди мріяли.