Бесплатные аналоги платных программ

Бесплатные аналоги платных программ

Безкоштовні аналоги платних програм

Ми знайшли кілька безкоштовних аналогів найкрутіших платних програм. Зробити користування комп’ютером зручнішим і продуктивним допомагають найрізноманітніші програми. Але мало хто знає, що в пошуках широкого функціоналу не обов’язково викладати цілий статок за розрекламований платний софт.

Наш сайт пропонує вам звернути увагу на безкоштовні аналоги, які працюють нітрохи не гірше і допоможуть вам уникнути непотрібних витрат.

Офисный пакет

Для роботи з документами на комп’ютері можна використовувати не тільки звичний Microsoft Office, та й, наприклад, LibreOffice. Остання програма підтримує більшість популярних операційних систем, включаючи GNU / Linux, Microsoft Windows і Mac OS X. Основні компоненти LibreOffice: текстовий і табличний процесор, створення презентацій та векторний редактор.

Запись и копирование дисков

ImgBurn — безкоштовна програма для запису CD- і DVD-дисків, аналог Nero Burning ROM. Програма підтримує всі найпопулярніші формати образів. До всього іншого вміє записувати Audio CD, DVD Video.

Архиватор

Архіватори — програмне забезпечення для стиснення файлів. Платний WinRAR можна легко замінити безкоштовним 7-Zip. Останній має високу швидкість стиснення і вилучення, підтримує завдання пароля для архіву, працює з усіма популярними форматами файлів.

Музичний редактор

Музыкальный редактор

Audacity підтримує всі необхідні функції по обробці звуку, має набір фільтрів і працює з великою кількістю форматів. Це один з кращих безкоштовних музичних редакторів, який може замінити Adobe Audition і WaveLab.

Распознавание текста

До плюсів безкоштовного аналога ABBYY FineReader можна віднести хорошу якість розпізнавання тексту; необмежену кількість завантажень; роботу з 70 мовами; розпізнавання тексту, що містить відразу кілька мов; відсутність реєстрації. Free Online OCR розпізнає практично всі необхідні популярні формати (JPEG, PNG, GIF, BMP і т. Д.). Результат може бути отриманий у вигляді простого тексту (TXT), документа Microsoft Word (DOC) і PDF-файлу Adobe Acrobat.

Словарь

StarDict — один з кращих електронних словників з відкритим вихідним кодом. Він дозволяє не тільки перекладати слова, а й озвучувати їх. Також є функція сканування виділеного слова. До програми можна підключати додаткові словники, тим самим розширюючи її можливості.

Почтовый клиент

Для роботи з електронною поштою зручно використовувати безкоштовну програму Thunderbird. Вона має зручний і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, вважається відмінним аналогом The Bat! та інших платних поштових клієнтів. Thunderbird добре підійде для використання як вдома, так і на роботі.

Межсетевой экран

Межсетевые экраны

Comodo Firewall — безкоштовний персональний фаєрвол компанії Comodo для Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 і Windows 8. Можливості програми: проактивний захист, захист від інтернет-атак, захист від переповнення буфера, захист від несанкціонованого доступу. Також захист важливих системних файлів, виявлення нападів ret2libc і виявлення зруйнованих / поганих SEH-ланцюжків.

Векторный редактор

Inkscape — безкоштовний редактор векторної графіки, схожий по функціоналу з Adobe Illustrator і CorelDraw. Програма підтримує такі елементи, як виділення, масштабування, заливка, аерограф, різні стандартні фігури. Inkscape працює з SVG, JPEG, PNG, TIFF і іншими популярними форматами.

3D-редактор

За допомогою 3D-редакторів можна створювати моделі, анімацію і навіть цілі фільми. Blender — один з найбільш багатофункціональних безкоштовних 3D-редакторів, який не поступається популярному 3ds Max. У список функцій Blender входять освітлення, структурування, матеріали, анімація, шейдери, вбудований Python, морфинг.

Управління проектами

Управління проектом

GanttProject — це безкоштовна програма, призначена для ведення проектів і формування інформаційних баз, аналог платного Microsoft Project. При необхідності користувач без праці може здійснити експорт плану в потрібний формат або опублікувати на корпоративному сайті.

Антивірусна програма

Avira Free Antivirus — безкоштовний антивірус для будинку. Часто оновлювана база даних включає в себе сканер і захист в реальному часі. Програма майже не завантажує комп’ютер та займає мало місця в оперативній пам’яті. Хороша альтернатива платному Kaspersky Antivirus.

Растровый редактор

Gimp — відмінний безкоштовний аналог Adobe Photoshop. Додаток має повний функціонал для роботи з зображеннями: підтримка прозорості, шари. Велика кількість форматів, різні фільтри для обробки зображень. Єдиний мінус Gimp — не самий зручний інтерфейс, але безкоштовній програмі з такими можливостями це можна пробачити.